stylowe-bransolety.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Polski styl słynie z tego że odrzucany jest na drugi plan za sprawą zagranicznej mody. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych krajów jest daleko za nimi, aczkolwiek gdyby jednak przypatrzeć się temu akuratniej polscy handlowcy są w stanie pokazać polskim klientom naprawdę ciekawe pomysły!
Od najmodniejszych fasonów do wysokich lotów materiały. W którym miejscu pojawił się problem kupujących? Brak dostatecznych zdolności projektantów czy może klienci są za bardzo rygorystyczni w swojej selekcji?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polski rynek rozwijał się w o wiele krótszym czasie niż marki międzynarodowe dostając tym samym dużo mniej czasu na wejście na właściwy tor. Nabywcy dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są popularniejsze zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia ubrań. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, oraz innej odzieży klienci nie muszą szukać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy zbadać miejscowy asortyment.

Kończąc spróbujmy pokochać to co nasze! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę Polskim projektantom oraz pozostałym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety