slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

22 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Czy znasz trzy podstawowe terminy charakteryzujące stereotypową damę? Ja znam: uczucie, rodzina i ubrania. Co kryje się pod podanymi nazwami? Czego pragną kobiety? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak widzi samą siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Kobiety lubią czuć się adorowane. Znaczna większość lubi sytuacje kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce ale znowu nie przyjmują zachowania na zabój zaangażowanego „sługi”. Jak często mawiają w połowie potrzebują tkliwości, stałości w uczuciach, jednak w drugiej połowie skrycie marzą o tym żeby obecny kochanek od czasu do czasu stawiał opór, bywał niedostępny. Jakie z tego wnioski? Panie wbrew pozorom również pragną zdobywać, bo przecież kogo cieszy w pełni łatwo zyskana rzecz, a co dopiero relacja czy też atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Wobec tego w jaki spsób dogodzić wymaganiom wyjątkowych dam? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Dbaj o kobietę w sposób jaki chce, obserwuj kobiece małe czy wielkie potrzeby, ażeby wiedzieć które z nich bywają najważniejsze oraz na nich skoncentruj się najmocniej, nawyk bycia niedostępnym wypracujesz dyskutując z wybranką. Zapamiętaj, że to rozmowa jest podstawą dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację należy pielęgnować często małymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześniej czy później zawsze wygasa. To właśnie sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna