bizuteria-2020.pl

22 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Wyroby jubilerskie jest to pojęcie bardzo względne. Na jakie kategorie można je z kategoryzować? Jak najbardziej przez metal szlachetny, z jakiego zostały wykonane i które kamienie użyto. Tutaj natomiast zrobimy kategoryzację pod kątem rodzaju produktów złotniczych.
Naszyjniki – kochane przez wieki, tak samo przez płeć piękną oraz mężczyzn. Subtelna przywieszka na łańcuszku z reguły noszona na piersi to esencja damskiego wdzięku.
Srebrne kolczyki to kolejny rodzaj damskich wyrobów jubilerskich. Najczęściej tworzy się je ze srebra. Odróżniamy kilka rodzajów koczyków, miedzy innymi Wkrętki. Kolczyki są najpopularniejsze pod względem produkcji z całej biżuterii.
Pierścienie od wieków zdobią także kobiecą rękę. Są takie klasyczne, choć bywają też modele z diamentami. Z reguły mają jakąś symbolikę.
Manele są to niewielkie łańcuszki, które dziewczyny zazwyczaj noszą na nadgarstek, jednak od jakiegoś czasu także na nogę, ostatnimi czasy stało się to niezwykle „fajne”
Beadsy – typ, jaki przywędrował do nas z pięknych Włoszech. Korale nakładane są tutaj na srebrną bransoletkę z zatrzaskiem. Dzięki temu, że są one dostępne w ogromnej liczbie modeli praktycznie wszelka kompozycja jest oryginalna.
Na świecie pojawia się także edycja mająca swoje korzenie w USA. W której charmsy są podwieszane do łańcuszkowej bransoletki przy użyciu niewielkiego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im miano charms.
Obrączki – należą do działu sygnetów. Niedawno drastycznie doznały sławy. Wszyscy narzeczeni marzą mieć wzory unikalne także indywidualną sentencją.
Zegarki na rękę – dziś przedstawiana końcowa rodzina z segmentu biżuterii. Niezwykle często wybierana i przez facetów. Ważny pozostaje nie tylko materiał, ale także mechanizm.
Rodzajów biżuterii jest całkiem niemało. Kiedy już dokonujemy zakupu nierzadko lepiej poszukać małą firmę złotniczą. Towary będą zdecydowanie wyższej klasy i również trochę tańsze.

biżuteria 2020